BERLUX
ROZMIARRODZAJSEZONPRODUCENT

Koszyk jest pusty.


Barum Bravuris 2 215/65R15 96 H

Producent:Barum
Rozmiar:215/65R15
Rodzaj pojazdu:osobowe
Sezon:letnie
Indeks ładowności (LI):96
Indeks prędkości (SI):H
Dostępność:

Cena: 296.68 zł

Opis

W oponah asymetrycznych wewnętrzny i zewnętrzny wzór bieżnika pełni inną funkcję i zapewnia bezpieczeństwo jazdy oraz dobre reakcje kierunkowe nawet przy wyższych prędkościach.
Duże, solidne bloki bieżnika na zewnętrznej krawędzi mają wpływ na optymalną przyczepność, niezbędną do bezpiecznego pokonywania zakrętów. Na zewnętrznej krawędzi opon specjalne nacięcia pomiędzy większą liczbą bloków bieżnika powodują szybsze odprowadzanie wody z powierzchni styku z podłożem, co przekłada się na bezpieczną jazdę.
Trzy szerokie otaczające oponę żebra w środkowej części bieżnika odpowiadają za doskonałą chrakterystykę jazdy na wprost, dużą stabilność oraz krótką drogę hamowania zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.
Nowe wyczynowe opony Bravuris 2 zawierają w swym wnętrzu dodatek krzemionki, co zapewnia im dobrą chrakterystykę na mokrej nawierzchni oraz optymalny opór toczenia.
W porówaniu z poprzedniczką, nowa wersja ma o 5 procent krótszą drogę hamowania na mokrej i o 3 procent na suchej nawierzchni.
Oprócz elementów konstrukcji umożliwiających bezpieczną, sportową jazdę, inżynierowie marki Barum uwzględnili w swoich pracach także kwestie ekonomiczne.
Zarówno bardzo płaski kontur opon, jak również składniki bieżnika zostały dobrane w taki sposób, że o ponad 15 procent wydłużono przebieg eksploatacyjny w porównaniu z poprzednią generacją opon Bravuris.

Online [14]

Copyright © 2008-2019 BERLUX
Szukaj nas na: