ROZMIARRODZAJSEZONPRODUCENT

Koszyk jest pusty.
GoodYear UG 8 Performance 225/45R17 91 H FP

Producent:GoodYear
Rozmiar:225/45R17
Oznaczenia:FP
Rodzaj pojazdu:osobowe
Sezon:zimowe
Indeks ładowności (LI):91
Indeks prędkości (SI):H
Dostępność:

Cena: 736.16 zł

TEN PRODUKT KUPISZ U NAS NA RATY
Kliknij poniższy przycisk aby zobaczyć symulacje dla czterech sztuk.

Oblicz ratę


Opis

Zimowe warunki drogowe są nieprzewidywalne, co zwiększa ryzyko wypadków. Oprócz śniegu, lodu, wody i błota pośniegowego kierowcy mogą się natknąć na niebezpieczną gołoledź, która pojawia się znienacka wraz z spadkiem temperatury poniżej zera. Jak zawsze w awangardzie postępu technicznego, Goodyear prezentuje teraz oponę UltraGrip Performance 2.

Nazwa mówi sama za siebie: UltraGrip Performance 2 jest oponą o wysokich osiągach, która zapewnia krótszą drogę hamowania oraz większą przyczepność w każdych warunkach zimowych w samochodach o dużej mocy.

Wraz z wprowadzeniem nowej opony UltraGrip Performance 2 Goodyear otwiera nowy rozdział w historii rozwoju opon zimowych. Opona ta zapewnia kierowcy wysokie osiągi jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach zimowych. Dzięki Adaptive SipeGrip, nowej mieszance krzemionkowej oraz inteligentnej rzeźbie bieżnika UltraGrip Performance 2 wykazuje znakomite właściwości w każdych warunkach zimowych. Krótko mówiąc, nowa opona Goodyear UltraGrip Performance 2 oferuje kierowcom olbrzymi potencjał.

Online [27]

Copyright © 2008-2014 BERLUX
Szukaj nas na: