ROZMIARRODZAJSEZONPRODUCENT

Koszyk jest pusty.

MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY OPON
W WARSZAWIE

POLECAMY

WYPRZEDAŻE OPON

Koszty przesyłki

Koszty przesyłki :
1. OPONY OSOBOWE ,DOSTAWCZE, TERENOWE (4x4) koszt 10 zł/szt

2. FELGI OSOBOWE, DOSTAWCZE , TERENOWE (4x4) koszt 10 zł/szt

3. OPONY CIĘŻAROWE 17,5"oraz 19,5" koszt 55 zł/szt

4. OPONY CIĘŻAROWE 22,5" koszt 80 zł/sztuka

Podane ceny przesyłek są cenami brutto i zawierają 23% Vat

Obowiązująca cena danego produktu znajduje się w kolumnie 'nasza cena' i jest to ostateczna kwota do zapłaty brutto za jedną sztukę.

Warunki płatności


Płatność następuje przy odbiorze przesyłki. Gotówkę przekazujecie Państwo dostarczającemu przesyłkę, kurierowi firmy spedycyjnej.

Alternatywnym sposobem zapłaty, jest dokonanie przelewu na nasze konto. W takim wypadku przesyłkę wysyłamy bez pobrania, po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
W przypadku niektórych towarów mało popularnych lub sprowadzanych pod zamówienie zastrzegamy sobie możliwość pobierania zaliczki w wysokości 30% wartości towaru lub przedpłaty.

Realizacja zamówienia.


Termin realizacji zamówienia w większości przypadków wynosi 3-4 dni robocze od momentu jego złożenia.
W ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia otrzymacie Państwo informację, w jakim czasie zamówienie zostanie przez nas zrealizowane.

Automatyczne przyjęcie zamówienia nie jest równoznaczne z potwierdzeniem jego realizacji.
Wysyłka towaru poprzedzona zostanie powiadomieniem Państwa o tym fakcie e-mailem, lub telefonicznie. W przekazanej informacji podamy termin dostawy towaru.

W związku z tym, że w niektórych przypadkach istnieje konieczność zamówienia opon z magazynów producentów, czas realizacji zamówienia może ulec 2-3 dniowemu wydłużeniu i uzależniony jest od terminu w jakim opony dotrą do nas z magazynu producenta. W takich wypadkach podamy Państwu orientacyjny termin (zakres 2-3 dni), w jakim otrzymacie Państwo przesyłkę.

Pora dostarczenia przesyłki


Firma kurierska dostarcza przesyłki w godzinach 9 - 17.
Nie możemy określić, ani zagwarantować dokładnej godziny doręczenia przesyłki, dlatego w celu ustalenia godziny dostawy niezbędny jest kontakt z firmą kurierską w dniu dostawy.
W sytuacji, gdy dostarczający przesyłkę kurier nie zastanie Państwa, pozostawi informację o próbie jej doręczenia, w postaci AWIZO.
Pierwszego dnia po próbie dostarczenia, paczka będzie na Państwa czekać w lokalnym oddziale firmy kurierskiej, skąd będziecie ją mogli Państwo odebrać osobiście - adres oddziału firmy kurierskiej i wszelkie szczegóły dotyczące przesyłki znajdziecie Państwo na pozostawionym przez kuriera AWIZO.
Jeśli nie odbiorą Państwo przesyłki osobiście z siedziby firmy kurierskiej, drugiego dnia po awizowaniu paczki, kurier dokona próby ponownego jej dostarczenia pod wskazany w formularzu zamówienia adres.

Sprawdzenie zawartości przesyłki.


Przed dokonaniem zapłaty prosimy, aby sprawdzili Państwo zgodność zamówienia z dostarczonymi oponami. Opony w celach transportowych są spięte taśmą pakową w sposób, który umożliwia odczytanie z nich podstawowych informacji. Jeśli dostęp do nich jest utrudniony, prosimy o rozpakowanie paczki w obecności kuriera i w razie stwierdzenia nieprawidłowości, o spisanie protokołu oraz pilny kontakt z nami w celu wyjaśnienia rozbieżności i szybkiej korekty. Ta procedura umożliwi nam odpowiednią reakcję.

Online [7]

Copyright © 2008-2020 BERLUX
Szukaj nas na: